Inne Akcesoria 

na stronę
 • Elegancki minutnik firmy Baseus wyposażony w duży wyświetlaczy informujący o upływającym czasie. Posiada zakres pracy do 99 min 55 sekund. Dodatkową zaletą minutnika jest wbudowany magnes pozwalający zamontować go na metalowych powierzchniach.

 • 489,00 zł
  Nowy

  Europejska wersja SMART kamery G3 CH-H03 Aqara ZigBee o wysokiej jakości nagrywania obrazu video 2K, pochodzącego z autoryzowanej dystrybucji. Kamera współpracuje poprawnie z Apple HomeKit oraz Aqara Home.

  489,00 zł
  W magazynie
 • 54,00 zł
  Nowy

  Sakwa na telefon marki VIBIKE montowana do kierownicy za pomocą mocnych rzepów. Wyposażona w przezroczysty panel umożliwiający sprawną obsługę smartfona. Dzięki swoim wymiarom, można w niej umieścić sporo potrzebnych akcesoriów.

  54,00 zł
  W magazynie
 • 59,00 zł
  Nowy

  Sakwa na telefon marki VIBIKE montowana do ramy za pomocą mocnych rzepów. Wyposażona w przezroczysty panel umożliwiający sprawną obsługę smartfona. Dzięki swoim wymiarom, można w niej umieścić sporo potrzebnych akcesoriów.

  59,00 zł
  W magazynie
 • 34,00 zł
  Nowy

  Sakwa rowerowa marki VIBIKE montowana do uchwytu na bidon. Wykonana z twardego materiału, co zapewnia skuteczną ochronę umieszczonych w niej akcesoriów.

  34,00 zł
  W magazynie
 • 64,00 zł
  Nowy

  Sakwa marki VIBIKE montowana do siodełka za pomocą mocnych rzepów. Dzięki swoim wymiarom, można w niej umieścić sporo potrzebnych akcesoriów.

  64,00 zł
  W magazynie
 • 64,00 zł
  Nowy

  Sakwa marki VIBIKE montowana pod ramą za pomocą mocnych rzepów. Dzięki swoim wymiarom, można w niej umieścić sporo potrzebnych akcesoriów.

  64,00 zł
  W magazynie
 • 64,00 zł
  Nowy

  Rękawiczki rowerowe marki VIBIKE wykonane z trwalego oraz oddychającego materiału. Wyposażone zostały w miękkie wkładki, które chronią recę podczas długotrwałej jazdy na rowerze.

  64,00 zł
  W magazynie
 • 84,00 zł
  Nowy

  Siodełko rowerowe marki VIBIKE wykonane z żelowego materiału, który zapewnia komfort podczas długotrwałej jazdy na rowerze. Wyposażone zostało także w odpowiednio ukształtowany otwór w części środkowej, który dostarcza świetne właściwości wentylacyjne.

  84,00 zł
  W magazynie
 • 89,00 zł
  Nowy

  Europejska wersja SMART gniazdka Gosund SP1 w 2-packu, pochodząca z autoryzowanej dystrybucji posiadająca europejską wtyczkę typu F. Urządzenie współpracuje poprawnie z aplikacją Smart Life oraz sterowaniem głosowym Amazon Alexa, Google Assistant.

  89,00 zł
  W magazynie
 • 99,00 zł
  Nowy

  Europejska wersja SMART gniazdka Gosund, pochodząca z autoryzowanej dystrybucji posiadająca polską wtyczkę oraz 2 porty USB-A. Urządzenie współpracuje poprawnie z aplikacją Smart Life oraz sterowaniem głosowym Amazon Alexa, Google Assistant.

  99,00 zł
  W magazynie
 • 94,99 zł
  Nowy

  Europejska wersja SMART gniazdka Gosund w 2-packu, pochodząca z autoryzowanej dystrybucji posiadająca polską wtyczkę. Urządzenie współpracuje poprawnie z aplikacją Smart Life oraz sterowaniem głosowym Amazon Alexa, Google Assistant.

  94,99 zł
  W magazynie

Dlaczego alget?

99% pozytywnych opinii
Darmowa wysyłka od 100zł
Zaufanie ponad 50.000 klientów
Dostawa
towaru w 24h
© 2018 alget.pl Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem ROCK oraz ROCK SPACE w Polsce.