Szukasz prezentu dla kolegi, chłopaka, partnera, męża, taty, brata lub innego mężczyzny, który wiele dla ciebie znaczy? Wybierz prezent, który nie wywoła ani zakłopotania, ani nie będzie leżał na wieki w szafie, tylko stanie się użytecznym drobiazgiem służącym przez długi czas! Nie masz pomysłu na to, co kupić na urodziny, na święta lub z innej okazji? Mamy dla ciebie gotowe pomysły.

Prezenty dla niego – od 200 zł w górę

Mężczyzna, dla którego szukasz prezentu, uwielbia słuchać muzyki? Może słyszałaś, jak narzeka na przestarzałe przewodowe słuchawki lub szuka urządzenia, które zapewni mu komfort przez 100% czasu? Słuchawki bezprzewodowe douszne to zupełnie nowa jakość mobilnego słuchania muzyki! Świetny dźwięk, dotykowa kontrola i stacja ładująca to tylko niektóre zalety, dzięki którym jest to idealny pomysł na prezent na urodziny, na Boże Narodzenie lub z innej ważnej okazji.

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth ROCK SPACE EB30
Nasze typy: Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth ROCK SPACE EB30

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth ROCK SPACE EB50
Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth ROCK SPACE EB50

Naszym drugim pomysłem na prezent dla niego z okazji urodzin czy świąt jest panel rozszerzeń do urządzeń wyposażonych w port USB-C. Brzmi nieco skomplikowanie? Do czego w ogóle może to służyć? Panel rozszerzeń pozwala na podłączenie wielu urządzeń do ładowania jednocześnie, do tego umożliwia łatwe podłączenie laptopa do TV i stworzenie wspaniałego kina domowego. Nie są to jego wszystkie funkcje, gdyż jest to urządzenie 8w1. Twój brat, mąż, tata korzysta na co dzień z wielu urządzeń mających połączenie z portem USB-C? Masz już idealny prezent!

HUB Adapter ROCK USB-C HDMI 4K SD RJ45 MacBook Pro
Nasz typ: HUB Adapter ROCK USB-C HDMI 4K SD RJ45 MacBook Pro

Prezenty dla niego – od 100 do 200 zł

Szukasz drobiazgu na urodziny lub na inną okazję od 100 zł w górę, który będzie praktyczny i nowoczesny? Co powiesz na PowerBank? Dzięki niemu obdarowana osoba już nigdy nie będzie martwiła się rozładowanym smartfonem czy tabletem, gdyż mając przy sobie to urządzenie, z łatwością go ponownie naładuje. Niezastąpiony w podróży, a nawet w domu, jeśli chcemy korzystać z urządzenia bez pozostawiania go w stacji ładującej.

Power Bank ROCK Ładowarka Przenośna 10000mAh 3,1A
Nasze typy: Power Bank ROCK Ładowarka Przenośna 10000mAh 3,1A

Power Bank USB-C ROCK SPACE POWERSACK 3A 10000mAh
Power Bank USB-C ROCK SPACE POWERSACK 3A 10000mAh

Drugim pomysłem w tym przedziale cenowym jest ładowarka bezprzewodowa do telefonu. Jeśli wiesz o tym, że smartfon bliskiej osoby umożliwia takie ładowanie (co możesz sprawdzić np. w specyfikacji w Internecie), nie czekaj ani chwili! Ładowarka indukcyjna zachwyci każdego miłośnika nowinek technologicznych, który nie lubi wtyczek i kabli podpinanych do swojego urządzenia. Dzięki inteligentnemu chipowi telefon będzie naładowany bardzo szybko i do tego w pełni bezpiecznie. Stacja ładująca to idealny prezent na Gwiazdkę, urodziny i inne ważne okazje.

Ładowarka indukcyjna QI ROCK SPACE W1 PRO 10W
Nasze typy: Ładowarka indukcyjna QI ROCK SPACE W1 PRO 10W

Ładowarka indukcyjna QI ROCK W3 Fast 10W
Ładowarka indukcyjna QI ROCK W3 Fast 10W

Prezenty dla niego – do 100 zł

Szukasz drobiazgu na dzień chłopaka, na Walentynki lub na Mikołaja? Naszym bestsellerem, który z pewnością zachwyci twoich najbliższych jest ładowarka samochodowa transmiter FM. To nowoczesne urządzenie pozwoli na naładowanie telefonu w czasie podróży samochodem i odtwarzanie muzyki oraz innych plików MP3 przez radio samochodowe. Wybrane modele umożliwiają nawet bezpieczne prowadzenie rozmów! Urządzenie będzie działało zarówno z telefonami z system Android, jak i iOS.

Ładowarka Samochodowa Transmiter FM Bluetooth ROCK
Nasze typy: Ładowarka Samochodowa Transmiter FM BLUETOOTH ROCK

Ładowarka Samochodowa Transmiter FM BLUETOOTH ROCK B300
Ładowarka Samochodowa Transmiter FM Bluetooth ROCK B300

Zauważyłeś, że bliska osoba nie dba odpowiednio o swój smartfon? W naszym asortymencie znajdziesz zarówno etui ochronne dedykowane do wybranych modeli telefonów oraz szkło ochronne, dbające o to, by w razie upadku zmniejszyć prawdopodobieństwo uszkodzenia szyby. Różnorodność wzorów sprawi, że trafisz w gust nawet najbardziej wymagającego mężczyzny. Etui wraz z szybą będzie świetnym prezentem na Walentynki, na święta i nawet na dzień chłopaka!

Zobacz: Etui OchronneSzkło na telefon

Szukasz innych pomysłów na prezent? Zobacz nasze bestsellery.