Jeśli chcemy, aby nasz nowy smartfon służył nam przez dłuższy okres, musimy przygotować się na dodatkowe koszty, które zapewnią nam ochronę i wygodę podczas użytkowania nowego telefonu. Na tapetę bierzemy dziś Apple iPhone z serii 12.
Ochrona Ekranu

Ochrona Ekranu
Jednym z najważniejszych kroków, jakie powinniśmy wykonać, jest zakup dodatkowej ochrony ekranu w postaci folii hydrożelowej lub szkła hartowanego. Zapytacie, którą wybrać? Porównanie obu sposobów zrobiliśmy specjalnie dla Was!

Folia hydrożelowa VS Szkło Hartowane

Alget.pl poleca:

Matowa Folia Hydrożelowa UZIEN PREMIUM    ROCK Szkło Hartowane 2,5D


Etui Ochronne na plecki
Etui Ochronne na Plecki

Kolejną rzeczą, która określana jest jako "must have" będzie etui ochronne na plecki smartfona. Oprócz wyglądu warto kierować się szeroką gamą dodatkowych zalet takich produktów. Zadbajmy o to, żeby nasze nowe dziecko było chronione casem, który będzie odporny na wstrząsy i zabezpieczy telefon w razie ewentualnego upadku, więc etui musi być idealnie dopasowane do telefonu i dobrze leżeć w dłoni. Będziemy chcieli ładować telefon bezprzewodowo? Pamiętajmy, że nie każde etui do nowych iPhone 12 będzie miało taką możliwość. Zwracajmy na to uwagę. Prezentowane przez nas produkty mogą być ładowane bezprzewodowo.

Alget.pl poleca:

Silikonowe etui ROCK Liquid   Nowoczesne Etui Hybrydowe


Ładowarki Indukcyjne
Ładowarki QI
Jak już wcześniej pisaliśmy, większość z Was zapewne będzie chciała korzystać z dobrodziejstw ładowania bezprzewodowego. Korzystajmy jedynie z ładowarek przeznaczonych do ładowania Apple iPhone serii 12, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz posiadają dodatkowe zabezpieczenia, np. przed przegrzaniem lub przeładowaniem.

Alget.pl poleca:

Ładowarka QI   Ładowarka QI + Stojak


Ładowarki Sieciowe

Ładowarki sieciowe
Jeśli nie ładowanie indukcyjne, to zapewne zostajemy przy najbardziej znanych ładowarkach sieciowych, co za tym idzie, będziemy potrzebowali również kabla lightning. Pamiętajmy, że jeśli chcemy mieć szybko i bezpiecznie naładowany telefon musimy pamiętać o kompatybilności każdego komponentu z naszym telefonem. Jeśli wybieramy ładowarkę z ładowaniem PD 20W, to również powinniśmy się zaopatrzyć w kabel, który wspiera wcześniej wymieniony protokół ładowania.

Alget.pl poleca:

Szybka ładowarka + Kabel    Mocna Ładowarka


Dla Kierowców
Dla kierowców

Oczywiście dla osób posiadających samochody, motocykle, motorowery lub rowery również mamy coś do zaoferowania.
Pamiętajcie, aby sprawdzić, czy wasz smartfon będzie wielkością pasował do uchwytu. O tym, jak wybrać uchwyt samochodowy pisaliśmy osobny artykuł. Możecie go przeczytać tutaj. Kolejną przydatną rzeczą będzie ładowarka samochodowa. Skoro chcemy zakupić takie akcesorium, możemy od razu pomyśleć, aby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Ładowarka Samochodowa i transmiter FM w jednym! Zobaczcie, jakie są nasze propozycje.

Alget.pl poleca:

ŁADOWARKA +TRANSMITER    UCHWYT SAMOCHODOWY   ŁADOWARKA SAMOCHODOWA