Test uchwytów samochodowych – ROCK

Grawitacyjny uchwyt ROCK - jest to innowacyjny produkt, cechuje go doskonały i nowoczesny design. Test uchwytów grawitacyjnych tej firmy wypadł naprawdę świetnie. Pod wpływem ciężaru telefonu ramiona automatycznie dopasowują się do jego szerokości. Dzięki swojej konstrukcji uchwyt można obsługiwać jedną ręką, jednocześnie jest on bardzo stabilny gdyż podtrzymuje telefon aż w czterech punktach. Mechanizm kół zębatych zapewnia gwarancje niezawodnej pracy przez długi czas. Uchwyt montowany jest do kratki wentylacyjnej samochodu co sprawia, że nie zabiera miejsca na szybie i nie dezorientuje kierowcy. Pasuje do większości telefonów z ekranem od 4,0" do 6,0" cala.

Uchwyt zaprojektowany został z myślą o kierowcach, którzy podczas jazdy samochodem swoją uwagę chcą poświęcić jeździe po drodze, a nie skupianiu i myśleniu o tym, czy ich telefon zaraz nie wypadnie z uchwytu i nie dozna uszkodzenia. Zamontowanie uchwytu przebiega bardzo prosto i opisać je można zaledwie w kilku krokach:

1. Po wyjęciu uchwytu grawitacyjnego z pudełka, należy go zacisnąć na kratce wentylacyjnej

2. Następnie ustawiamy kąt i położenie uchwytu na takie, jakie odpowiada naszym preferencjom

3. Rozsuwamy boczne ramiona i wsuwamy telefon, który automatycznie dopasowuje się do rozmiaru uchwytu

4. Telefon nie wypada i nie ślizga się, możesz już spokojnie kierować

Dla zobrazowania powyższych czynności przygotowaliśmy specjalny film na naszym kanale YouTube, oglądnij koniecznie!

Uchwyty samochodowe - opinie

Uchwyt grawitacyjny – opinie są bardzo pozytywne, co świadczy o zadowoleniu z produktu wyprodukowanego przez markę ROCK. Jest on polecany za łatwość w montażu, stabilne trzymanie telefonu i wysoką jakość wykonania. Wiele osób jest zachwyconych brakiem dodatkowych przycisków do odblokowywania telefonu, lekkością i oczywiście stosunkiem jakości do ceny. Dalej masz wątpliwości czy jest to idealny uchwyt dla ciebie? Zobacz całą naszą ofertę i poszukaj naszych innych testów.