BASEUS Lampa owadobójcza na komary

Lampa owadobójcza BASEUS Courtyard eliminująca owady, dzięki podwójnej lampie UV. Wysuwana szuflada pozwala na sprawne czyszczenie urządzenia. 

Więcej szczegółów

02323

produkt niedostępny

- w ciągu 24h - gratis powyżej 100 zł - koszta dostawy

BASEUS

199,00 zł

    Lampa Owadobójcza BASEUS Courtyard to eleganckie oraz skuteczne urządzenie, wykonane z wysokiej jakości materiałów o mocy znamionowej 18W. Podwójna lampa UV zapewnia wysoką wydajność w walce z owadami. Dodatkową jej zaletą jest wysuwana szuflada, która gromadzi martwe insekty z dala od Twojego wzroku. Certyfikat IPX4 pozwala na bezpieczne używanie lampy, nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Dzięki okrągłemu uchwytowi urządzenie może zostać zamocowane np. pod dachem lub po prostu zostać położona na stole albo gruncie. Lampa zasilana jest z gniazdka elektrycznego.

    BASEUS Lampa owadobójcza na komary BASEUS Lampa owadobójcza na komary BASEUS Lampa owadobójcza na komary BASEUS Lampa owadobójcza na komary BASEUS Lampa owadobójcza na komary BASEUS Lampa owadobójcza na komary BASEUS Lampa owadobójcza na komary BASEUS Lampa owadobójcza na komary BASEUS Lampa owadobójcza na komary BASEUS Lampa owadobójcza na komary

Klienci kupujący ten produkt wybrali również

Produkty w tej samej kategorii:

Dlaczego alget?

99% pozytywnych opinii
Darmowa wysyłka od 100zł
Zaufanie ponad 50.000 klientów
Dostawa
towaru w 24h
© 2018 alget.pl Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem ROCK oraz ROCK SPACE w Polsce.