ONIKUMA CW905 Myszka Gamingowa przewodowa RGB

Onikuma CW905 to myszka dla graczy ceniących sobie płynność i precyzję podczas rozgrywki. Dzięki regulowanej czułości w zakresie 800 - 6400 DPI użytkownik może dostosować mysz do swoich potrzeb. Podświetlenie RGB podkreśla gamingowy charakter urządzenia.

Więcej szczegółów

produkt dostępny

- w dniu 2024-04-15 - gratis powyżej 100 zł - koszta dostawy

ONIKUMA

49,99 zł

  ONIKUMA CW905 Myszka Gamingowa przewodowa RGB

  ONIKUMA - Z myślą o graczach

  Onikuma została stworzona z myślą o zwiększeniu możliwości, a także podniesieniu immersji graczy, takich jak Ty. Nasze produkty plasują się na absolutnym topie, zarówno pod względem konstrukcji, jak i użytych materiałów. Akcesoria peryferyjne Onikuma łączą elegancki oraz nowoczesny design wraz z wysoką funkcjonalnością i trwałością. Gracz jest dla nas najważniejszy, dlatego z myślą o Nim, projektujemy sprzęt w taki sposób, aby każde kliknięcie, czy ruch były płynne i natychmiastowe, a wypowiedziane słowa i wszystkie dźwięki niezwykle wyraźne. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy grasz od święta - produkty Onikuma są właśnie dla Ciebie!

  ONIKUMA CW905 Myszka Gamingowa przewodowa RGB

  MYSZ GAMINGOWA ONIKUMA CW905

  Onikuma CW905 to mysz, która pozwoli Ci cieszyć się płynną i precyzyjną rozgrywką, niezależnie czy aspirujesz do tytułu gracza roku, czy przenosisz się w wirtualny świat wyłącznie od święta. Została ona wykonana z materiałów, najwyższej jakości, co dodatkowo podnosi komfort jej użytkowania, a także jej wytrzymałość. Myszka posiada 7 przycisków oraz regulowaną czułość w zakresie 800 - 6400 DPI, która jest dodatkowo sygnalizowana zmianą koloru. Jej gamingowy charakter jest dodatkowo podkreślony poprzez stylowe oświetlenie RGB, które możesz regulować w jednym z 7 dostępnych trybów. Kabel myszy został zabezpieczony nylonowym oplotem, co doskonale zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi.

  DYNAMICZNA ZMIANA CZUŁOŚCI

  Mysz Onikuma jest doskonałym wyborem dla graczy, ceniących sobie wszechstronność swoich peryferiów. Umożliwia ona błyskawiczną zmianę wartości DPI, z jaką pracuje myszka, za pomocą przycisku znajdującego się na jej grzbiecie. Aktualny przedział sygnalizowany jest za pomocą podświetlenia, co pozwala na szybkie sprawdzenie czułości. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się na wirtualnym polu walki, gdy potrzebujesz zarówno dokładnych, precyzyjnych ruchów, jak i szybkich zrywów.

  ONIKUMA CW905 Myszka Gamingowa przewodowa RGB
  ONIKUMA CW905 Myszka Gamingowa przewodowa RGB

  PODŚWIETLENIE POD KONTROLĄ

  Mysz Onikuma została wyposażona w moduł podświetlenia RGB. Jest ono dostępne w aż 7 różnych trybach, dzięki którym w zupełności dopasujesz je do własnych preferencji. Takie rozwiązanie doskonale podkreśla gamingowy charakter myszki, a także podnosi komfort jej użytkowania. Zarządzanie trybami kolorów odbywa się za pomocą przycisku na grzbiecie myszy lub poprzez dedykowaną aplikację firmy Onikuma.

  ONIKUMA CW905 Myszka Gamingowa przewodowa RGB
  ONIKUMA CW905 Myszka Gamingowa przewodowa RGB
  ONIKUMA CW905 Myszka Gamingowa przewodowa RGB

  SPECYFIKACJA

  • Marka: Onikuma
  • Model: CW905
  • Typ: Przewodowa
  • Podświetlenie: RGB, 7 trybów
  • Interfejs: USB
  • Liczba przycisków: 7
  • Czułość: 800 | 1600 | 2400 | 3200 | 4800 | 6400 DPI
  • Wymiary: 127x71x40mm
  • Długość przewodu: 1.5m

Klienci kupujący ten produkt wybrali również

Produkty w tej samej kategorii:

Dlaczego alget?

99% pozytywnych opinii
Darmowa wysyłka od 100zł
Zaufanie ponad 50.000 klientów
Dostawa
towaru w 24h
© 2018 alget.pl Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem ROCK oraz ROCK SPACE w Polsce.