Obniżka! ONIKUMA L6 Głośniki Gamingowe AUX BT 5.0 RGB -20 %

ONIKUMA L6 Głośniki Gamingowe AUX BT 5.0 RGB

Onikuma L6 to głośniki gamingowe z niewielkim rozmiarem i wysoką jakością dźwięku. Idealne do słuchania muzyki, oglądania YouTube'a i gier. Wyposażone w podświetlenie RGB i Bluetooth 5.0.

Więcej szczegółów

produkt dostępny

- w dniu jutrzejszym - gratis powyżej 100 zł - koszta dostawy

ONIKUMA

Najniższa cena wariantu produktu z ostatnich 30 dni. 79,99 zł

63,99 zł

79,99 zł

  ONIKUMA L6 Głośniki Gamingowe AUX BT 5.0 RGB

  ONIKUMA - Z myślą o graczach

  Onikuma została stworzona z myślą o zwiększeniu możliwości, a także podniesieniu immersji graczy, takich jak Ty. Nasze produkty plasują się na absolutnym topie, zarówno pod względem konstrukcji, jak i użytych materiałów. Akcesoria peryferyjne Onikuma łączą elegancki oraz nowoczesny design wraz z wysoką funkcjonalnością i trwałością. Gracz jest dla nas najważniejszy, dlatego z myślą o Nim, projektujemy sprzęt w taki sposób, aby każde kliknięcie, czy ruch były płynne i natychmiastowe, a wypowiedziane słowa i wszystkie dźwięki niezwykle wyraźne. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy grasz od święta - produkty Onikuma są właśnie dla Ciebie!

  ONIKUMA L6 Głośniki Gamingowe AUX BT 5.0 RGB

  GŁOŚNIKI GAMINGOWE L6

  Onikuma L6 to głośniki, które stanowią doskonały wybór dla każdego miłośnika sprzętu grającego o gamingowym charakterze. Idealnie sprawdzą się one w codziennym słuchaniu muzyki, przeglądaniu Youtube'a, czy graniu w gry. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru oferują niezwykle czysty dźwięk o wysokiej jakości. Dzięki kolorowemu podświetleniu RGB oraz nowoczesnemu designowi doskonale pasują one do pokoju gracza. Głośniki są także niezwykle uniwersalne, można podłączyć je zarówno poprzez wtyk Mini Jack, jak i bezprzewodowo dzięki modułowi Bluetooth 5.0, kabel USB jest wymagany do ich podświetlenia. Sterowanie odbywa się za pomocą pokrętła znajdującego się w jednym z nich. Onikuma L6 to doskonały wybór na Twoje biurko!

  PROSTA OBSŁUGA

  Głośniki Onikuma zostały zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie. Ich obsługa odbywa się za pomocą wyłacznie jednego pokrętła, które odpowiada za wszystkie funkcje produktu. Po jego dłuższym przytrzymaniu włączasz lub wyłączasz głośniki, przekręcanie potencjometru odpowiada za regulację głośności. Szybkie, dwukrotne naciśnięcie pokrętła sprawia, że urządzenie przełącza się między trybem bezprzewodowej komunikacji Bluetooth, a trybem USB/Jack.

  ONIKUMA L6 Głośniki Gamingowe AUX BT 5.0 RGB
  ONIKUMA L6 Głośniki Gamingowe AUX BT 5.0 RGB

  PODŚWIETLENIE POD KONTROLĄ

  Głośniki Onikuma zostały wyposażone w podświetlenie RGB. Jest ono dostępne w aż 6 różnych trybach, dzięki którym w zupełności dopasujesz je do własnych preferencji, a dodatkowo doskonale podkreśla gamingowy charakter sprzętu. Zarządzanie trybami kolorów odbywa się za pomocą przycisku na głośniku. Wyraź swój nastrój, za pomocą odpowiedniego trybu!

  ONIKUMA L6 Głośniki Gamingowe AUX BT 5.0 RGB
  ONIKUMA L6 Głośniki Gamingowe AUX BT 5.0 RGB
  ONIKUMA L6 Głośniki Gamingowe AUX BT 5.0 RGB

  SPECYFIKACJA

  • Marka: Onikuma
  • Model: L6
  • Kolor: Czarny
  • Komunikacja: Bluetooth 5.0 / AUX
  • Zasilanie: USB
  • Moc (RMS): 5W x2
  • Podświetlenie: RGB, 6 trybów
  • Wymiary: 7.7x17x10cm

Klienci kupujący ten produkt wybrali również

Produkty w tej samej kategorii:

Dlaczego alget?

99% pozytywnych opinii
Darmowa wysyłka od 100zł
Zaufanie ponad 50.000 klientów
Dostawa
towaru w 24h
© 2018 alget.pl Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem ROCK oraz ROCK SPACE w Polsce.