Lifestyle 

na stronę
 • Elegancki minutnik firmy Baseus wyposażony w duży wyświetlaczy informujący o upływającym czasie. Posiada zakres pracy do 99 min 55 sekund. Dodatkową zaletą minutnika jest wbudowany magnes pozwalający zamontować go na metalowych powierzchniach.

 • 54,00 zł
  Nowy

  Sakwa na telefon marki VIBIKE montowana do kierownicy za pomocą mocnych rzepów. Wyposażona w przezroczysty panel umożliwiający sprawną obsługę smartfona. Dzięki swoim wymiarom, można w niej umieścić sporo potrzebnych akcesoriów.

  54,00 zł
  W magazynie
 • 59,00 zł
  Nowy

  Sakwa na telefon marki VIBIKE montowana do ramy za pomocą mocnych rzepów. Wyposażona w przezroczysty panel umożliwiający sprawną obsługę smartfona. Dzięki swoim wymiarom, można w niej umieścić sporo potrzebnych akcesoriów.

  59,00 zł
  W magazynie
 • 34,00 zł
  Nowy

  Sakwa rowerowa marki VIBIKE montowana do uchwytu na bidon. Wykonana z twardego materiału, co zapewnia skuteczną ochronę umieszczonych w niej akcesoriów.

  34,00 zł
  W magazynie
 • 64,00 zł
  Nowy

  Sakwa marki VIBIKE montowana do siodełka za pomocą mocnych rzepów. Dzięki swoim wymiarom, można w niej umieścić sporo potrzebnych akcesoriów.

  64,00 zł
  W magazynie
 • 64,00 zł
  Nowy

  Sakwa marki VIBIKE montowana pod ramą za pomocą mocnych rzepów. Dzięki swoim wymiarom, można w niej umieścić sporo potrzebnych akcesoriów.

  64,00 zł
  W magazynie
 • 64,00 zł
  Nowy

  Rękawiczki rowerowe marki VIBIKE wykonane z trwalego oraz oddychającego materiału. Wyposażone zostały w miękkie wkładki, które chronią recę podczas długotrwałej jazdy na rowerze.

  64,00 zł
  W magazynie
 • 84,00 zł
  Nowy

  Siodełko rowerowe marki VIBIKE wykonane z żelowego materiału, który zapewnia komfort podczas długotrwałej jazdy na rowerze. Wyposażone zostało także w odpowiednio ukształtowany otwór w części środkowej, który dostarcza świetne właściwości wentylacyjne.

  84,00 zł
  W magazynie
 • Dwustronna skrobaczka do szyb samochodowych firmy Baseus z serii Quick Clean. Wykonana z tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie rysuje powierzchni szyby, jednocześnie zapewniając wysoką trwałość oraz odporność na uszkodzenia.

  49,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • 229,90 zł

  Uniwersalny kompresor do opon firmy BASEUS o pojemności baterii 2400mAh oraz mocy 54W. Urządzenie posiada wbudowany wyświetlacz informujący nas o aktualnym ciśnieniu w oponie. Zakres pracy kompresora wynosi od 0-2,5 Bara.

  229,90 zł
  W magazynie
 • 40,00 zł

  Wodoodporny woreczek na telefon firmy BASEUS. Wyposażony w komfortową zawieszkę wykonaną z delikatnego materiału. Etui pozwala na umieszczenie w nim urządzeń o przekątnej ekranu do 7,2". Posiada certyfikat wodoszczelności IPX8.

  40,00 zł
  W magazynie
 • 99,90 zł

  Grawitacyjny stojak marki BASEUS na smartphone lub tablet. Wyposażony w teleskopowe ramię oraz kąt regulacji od 10-45 stopni. Aluminiowy pręt oraz materiałowe wykończenie uchwytu nadają mu unikalny wygląd.

  99,90 zł
  W magazynie

Dlaczego alget?

99% pozytywnych opinii
Darmowa wysyłka od 100zł
Zaufanie ponad 50.000 klientów
Dostawa
towaru w 24h
© 2018 alget.pl Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem ROCK oraz ROCK SPACE w Polsce.