ONIKUMA G27 Klawiatura Gamingowa mechaniczna RGB

Onikuma G27 to klawiatura gamingowa z 12 przyciskami multimedialnymi i funkcją nagrywania Makro. Precyzyjne i płynne działanie zapewniają podświetlenie RGB w 7 trybach. Nowoczesny design pasuje do każdego biurka.

Więcej szczegółów

produkt niedostępny

- w ciągu 24h - gratis powyżej 100 zł - koszta dostawy

ONIKUMA

128,90 zł

  ONIKUMA G27 Klawiatura Gamingowa mechaniczna RGB

  ONIKUMA - Z myślą o graczach

  Onikuma została stworzona z myślą o zwiększeniu możliwości, a także podniesieniu immersji graczy, takich jak Ty. Nasze produkty plasują się na absolutnym topie, zarówno pod względem konstrukcji, jak i użytych materiałów. Akcesoria peryferyjne Onikuma łączą elegancki oraz nowoczesny design wraz z wysoką funkcjonalnością i trwałością. Gracz jest dla nas najważniejszy, dlatego z myślą o Nim, projektujemy sprzęt w taki sposób, aby każde kliknięcie, czy ruch były płynne i natychmiastowe, a wypowiedziane słowa i wszystkie dźwięki niezwykle wyraźne. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy grasz od święta - produkty Onikuma są właśnie dla Ciebie!

  ONIKUMA G27 Klawiatura Gamingowa mechaniczna RGB

  KLAWIATURA GAMINGOWA ONIKUMA G27

  Onikuma G27 to klawiatura, która pozwoli Ci cieszyć się niezwykłą płynnością i precyzją, zarówno podczas wymagających gier, jak i codziennego korzystania z komputera. Jej gamingowy charakter został podkreślony poprzez efektowne podświetlenie RGB, dostępne w aż 7 trybach. Dodatkowo wyposażono ją w 12 przycisków multimedialnych, a także możliwość nagrywania kombinacji Makro. Klawiatura jest niezwykle przyjemna w użytkowaniu za sprawą profilowanych klawiszy, rozkładanej podpory oraz nóżek antypoślizgowych. Dzięki minimalistycznemu designowi produktu masz pewność, że będzie on świetnie pasował do praktycznie każdego biurka.

  SOLIDNA I UNIWERSALNA

  Klawiatura Onikuma została wykonana z materiałów najwyższej jakości, które dodatkowo są niezwykle przyjemne w dotyku. Taka konstrukcja z pewnością zyska uznanie osób, które kierują się przede wszystkim trwałością sprzętu. Świetnie wyprofilowanie przycisków oraz odpowiednio wyważony opór minimalizuje ryzyko naciśnięcia niewłaściwego klawisza. Co więcej, klawiatura mimo swojego oczywistego przeznaczenia, doskonale sprawdzi się również w pracy biurowej, czy basicowym korzystaniu z komputera. Efektowne podświetlenie gwarantuje doskonałą widoczność przycisków nawet w nocy, możliwe jest również jego całkowite wyłączenie. Klawiatura Onikuma to najlepszy wybór dla Ciebie!

  ONIKUMA G27 Klawiatura Gamingowa mechaniczna RGB
  ONIKUMA G27 Klawiatura Gamingowa mechaniczna RGB

  PODŚWIETLENIE POD KONTROLĄ

  PODŚWIETLENIE POD KONTROLĄ

  Klawiatura Onikuma została wyposażona w moduł podświetlenia RGB. Jest ono dostępne w aż 7 różnych trybach, dzięki którym w zupełności dopasujesz je do własnych preferencji. Takie rozwiązanie doskonale podkreśla gamingowy charakter sprzętu, a także podnosi komfort jego użytkowania. Zarządzanie trybami kolorów i ich jasnością odbywa się za pomocą strzałek oraz klawisza Scroll Lock.

  ONIKUMA G27 Klawiatura Gamingowa mechaniczna RGB
  ONIKUMA G27 Klawiatura Gamingowa mechaniczna RGB
  ONIKUMA G27 Klawiatura Gamingowa mechaniczna RGB

  SPECYFIKACJA

  • Marka: Onikuma
  • Model: G27
  • Typ: Przewodowa, Mechaniczna (Blue Switch)
  • Podświetlenie: RGB, 7 trybów (dodatkowo regulacja jasności i szybkości)
  • Kolor: Czarny
  • Interfejs: USB
  • Liczba przycisków: 104
  • Wymiary: 440x130x45mm
  • Długość przewodu: 1.5m

Klienci kupujący ten produkt wybrali również

Produkty w tej samej kategorii:

Dlaczego alget?

99% pozytywnych opinii
Darmowa wysyłka od 100zł
Zaufanie ponad 50.000 klientów
Dostawa
towaru w 24h
© 2018 alget.pl Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem ROCK oraz ROCK SPACE w Polsce.